دوش وچشم شوي هاي اضطراري تلفيقي

 

  • دوش وچشم شوي هاي اضطراري تلفيقي: 

 اين تجهيزات در شرايط اضطرار آغشتگي شيميائي چشم، صورت، بدن، البسه و براي شستشوي سريع،جهت پيشگيري يا كاهش عوارض ناشي از تماس با مواد خورنده و سوزاننده شيميائي در محيط هاي كار به ويژه در عرصه هاي صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، هسته اي ، دفاعي، داروئي،بهداشتي،شيميائي،تصفيه خانه هاي آب و فاضلاب و غيره توسط شركت ايمن تهران ساخته و عرضه مي گردند.

 

 

دوش و چشم شوي ايمني کربن استيل مدل 450-502 CS– لوله و اتصالات از جنس كربن استيل با پوشش رنگ اپوكسي كوره اي و ساير قطعات از جنس استنلس استيل با گريد مناسب مي باشند. اين سيستم داراي راهبري دستي است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوش و چشم شوي ايمني استنلس استيل مدل 450-502 SS – لوله واتصالات اغلب از جنس  استنلس استيل 316 و ساير اجزاء از جنس استنلس استيل با گريد مناسب مي باشند. اين سيستم داراي راهبري دستي است. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوش و چشم شوي پدالي تمام استنلس استيل مدل450-502 PSS -لوله واتصالات اغلب از جنس  استنلس استيل 316 و ساير اجزاء از جنس استنلس استيل با گريد مناسب مي باشند.    تمام سيستم هاي فوق فاضلاب درون ريز مي باشند و از روي مدلهاي خاصي از توليدات شركت معروف ENCOLN آمريكا و مطابق استاندارد CE توليد ميگردند و داراي يكسال ضمانت فني و ده سال تعهد تامين قطعات يدكي وخدمات پس از فروش ميباشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • توجّه مهم:
  • * نکته مهم در مورد دوش و چشم شوي گالوانيزه مدل CS 502-450 توليدي شرکت ايمن تهران : لوله و اتصالات بکار رفته در توليد اين محصولات از جنس گالوانيزه مرغوب ايراني است ليکن در هنگام عمليات رزوه کاري لوله ها و اتصالات لايه پوششي گالوانيزه در ناحيه رزوه از بين مي رود در نتيجه اين نقاط در مجاورت و يا تماس با آب و رطوبت دچار زنگ زدگي مي شوند. اين مطلب طبق رفرانس MPT بين الملل غيرقابل اجتناب است. به همين منظور اين شرکت در هنگام مونتاژ قطعات گالوانيزه در اين محصولات از چسب سيليکوني لاک تات(Laktaat) با کد 577 با ضريب تحمل حرارتي تا 270 درجه سلسيوس استفاده مي نمايد تا نقاط رزوه شده فاقد پوشش گالوانيزه از زنگ زدگي مصون بمانند. لذا تأکيد مي شود مصرف کنندگان محترم اين محصولات ايمني در هنگام مونتاژ نهايي قطعات آماده جهت نصب و راه اندازي اين سيستم ها محل رزوه و اتصالات را با چسب فوق کاملا" آغشته نموده و پس از مونتاژ قطعات و نصب سيستم حداقل 3 الي 5 ساعت از اتصال به شبکه آب خودداري نمايند تا چسب بکار رفته خشک و آب بندي کامل شود. رعايت اين نکته از زنگ زدگي آتي اين نقاط جلوگيري خواهد نمود.
  •  * شرکت ايمن تهران در توليد محصولات فوق تمامي مساعي خود را براي تهيه و تأمين قطعات و لوازم مصرفي از بهترين نوع و از معتبرترين منابع داخلي توليد کننده و وارد کننده بکار مي گيرد. ليکن با توجه به محدوديت هاي موجود در تأمين مواد اوليه براي توليد کنندگان داخلي و يا وارد کنندگان عمده اين اقلام، تغيير نسبي برخي ويژگي ها در قطعات و لوازم مصرفي ناشي از محدوديت هاي فوق در عهده اين شرکت نمي باشد. مزيد اطلاع بويژه در خصوص قطعات و لوازم مصرفي استنلس استيل، وجود و يا فقدان نيروي مغناطيسي در اينگونه قطعات که هيچ تأثيري بر کيفيت ضدزنگ و ضدخورندگي استنلس استيل و به تبع آن در کيفيت دوش و چشم شوي هاي ايمني ندارد، از جمله موارد فوق مي باشد که بايد مورد توجه مصرف کنندگان عزيز قرار گيرد.